K.K.T.C
0534 570 08 08

Paykasa Satın Al

İnternet günümüzde bu kadar hzlı gelişirken internet alışverişlerimizde de yenilikler görülmektedir. Paykasa satın al, internetten alışverişlerde görülen yeniliklerden biri olarak hayat kolaylaştırıcı olmaktadır. Hem kredi kartları gibi zorlamayan hem de kişisel bilgilere gerek duyulmadan kullanılan paykasa kartlarını, internet sitelerinden satın almak mümkün olmaktadır. Kredi kartı kullanıldığında yaşanabilecek birtakım dolandırıcılık ve kişisel bilgilerin kötü amaçla ele geçirilmesi durumu nedeniyle, insanlar artık daha fazla bilinçlenmeye ve daha güvenli yöntemler kullanmaya yönelmektedir. Paykasa, son yıllarda kendisinden söz ettirerek dünyada olduğu kadar ülkemizde de tanınmaya başlamıştır.

Güven açısından bu anlamda sorunsuz bir seçenek olması cezbedicidir. Ayrıca tek kullanımlık bir kart olduğu, kullanıldıktan sonra başkası tarafından kullanılamaması nedeniyle online alışverişlerde büyük bir çığır açmış bulunmaktadır. Ön ödemeli bir seçenek olmasından dolayı, harcama yapılacak miktarda kart satın alınarak alışveriş yapılır. Para üstü işlemi yoktur ancak kart bozdurulabilmektedir. Para çekme yapılmadığında, kartını kullanmak istemeyen ya da bozdurmayı düşünenlerin, üyelikleri bulunan sitelerden yardım almaları mümkündür. Paykasa kart satın almak çok kolaydır. Öncelikle internet sitelerinin canlı destek hattından, paykasa satın almak mümkündür. Alışveriş yaparken de bu kartla uyumlu çalışan internet siteleriyle bu işi acemilik çeken kişiler dahi yapabilmektedir. Bugün pek çok internet sitesi paykasa kartla uyumlu çalışmaktadır. Karta verilen 16 hanelik pin kodu hem alışveriş yapmak hem de güvenlik kodu olarak kullanılan bir şifredir. İnternet alışverişlerinde bu şifre girildiğinde ödeme yapılabilmektedir. Güvenlik zaafiyeti, şifrenin sadece kart sahibi tarafından bilinmesi durumunda yaşanmamaktadır.

Euro bazlı bir ödeme yöntemidir. Bu nedenle dünyanın her yerinde geçerlidir. Oturduğunuz yerden alışveriş yapmak için, paykasa satın al ile ihtiyaç duyulan her an kolaylıkla satın alınarak kullanılabilmektedir. Bütün cihazlar için uygun bir yöntemdir. Türkiye’de birçok firma bu kartın satışını yapmaktadır ancak ‘Türkiye resmi reselleri’ olan şirketler azdır. Bu nedenle düzgün firmalarla görüşmek ve bunları araştırdıktan sonra paykasa almak, maddi açıdan daha doğru olmaktadır. Paykasa satın alma işlemlerini mobilden yapacak kişiler için, uygulamalar daha kolay olmaktadır. Telefona gelen sms kart numarası ve onay kodu belirtilmektedir. Bu şekilde telefon üzerinden kolaylıkla bir paykasa hesabı açılabilmektedir.

Paykasa Satın Al
Paykasa Satın Al

Related Posts

Leave a comment